ŁOŚ – 2018 r.

przygotowanie do ŁOŚ-a 2018To już tradycja, że 1 maja organizatorzy ŁOŚ-a sprzątają górkę i okolice. Tym razem zjechaliśmy się o godzinie 15:00 i praca zawrzała. Do worków zbierano śmieci (nawet te starannie schowane pod gałęziami), a w ruch poszła piła motorowa i znów przybyło miejsca na namioty, przyczepy i samochody.Pracy było sporo, ale ekipa bardzo zgrana więc do wieczora wszystko zostało uprzątnięte i miejsce naszych spotkań oraz parkingi są czyste jak nigdy. Mamy nadzieję zostawić po imprezie je w w takim samym stanie, bo wiadomo "jak cię widzą tak cię piszą". Przy okazji zobaczyliśmy co potrafi silny wiatr w otwartym terenie, bo połamanych drzew i gałęzi było całe mnóstwo, ale dzięki temu drewna na ogniska na pewno nie zabraknie. Powszechnie zaś wiadomo, że przyjaźnie zawarte w takich okolicznościach trwają przez wiele lat, a wspomnienia jeszcze dłużej.

Przy okazji serdecznie dziękujemy kolegom Łukaszowi SQ5RWU i Andrzejowi SP7DDD za wsparcie finansowe bo np. paliwo i części zapasowe do agregatów potrzebne są już teraz.

Tak więc zaproszenia rozesłane, pogoda zamówiona a więcej informacji na www.losnapograniczu.strefa.pl

Do zobaczenia w dniach 25, 26 i 27 maja!


Uczestnicy przygotowania terenu na spotkanie ŁOŚ 2018: na zdjęciu od lewej Zbyszek SP6CNU,Sławek SQ7OIU, Marcin SQ7OVZ, Marek SP9UO, Zdzisław SQ6IUF, Iza (SP9KDA), Marcin SQ9WRT, Agnieszka (SP9KDA) z dziećmi, Radek (SP9KDA), niżej Janek (SP7KED) i Włodek SQ7CGN.

Brakuje Zbyszka SQ6SGV z małżonką, którzy musieli odjechać wcześniej i Kazika SP7SZN - autora zdjęcia